Prodej lešení

Nabízíme Vám na prodej nové  trubkové lešení LEKO vyráběné v ČR dle platných norem a předpisů s českým Certifikátem. Předností našeho lešení je skutečnost, že jednotlivé díly jsou označeny výrobcem vyraženou značkou, protože při výrobě pravidelně procházejí bezpečnostními testy. K lešení prodáváme  dřevěné podlážky V 125.

CENÍK TRUBKOVÉHO LEŠENÍ LEKO

 

Dále Vám nabízíme na prodej nové rámové lešení značky LESENI.CZ vyráběné v Polsku. Toto lešení je v současnosti nejlevnějším prodávaným rámovým lešení v ČR, které odpovídá všem platným předpisům a normám ČR a je držitelem českého Certifikátu.

CENÍK RÁMOVÉHO LEŠENÍ - kontakt

TRUBKOVÉ LEŠENÍ 

RÁMOVÉ LEŠENÍ

logo brokapa lešení delta
trubkove leseni ramove leseni

Trubkové lešení LEKO

Rámové lešení LESENI.CZ

Předností trubkového lešení je jeho variabilita, pochozí šířka a dobrá skladovatelnost, nevýhodu je však vyšší váha a větší náročnost na stavbu.  Rámové lešení LESENI.CZ se dodáva s dřevěnými nebo žárově zinkovanými podlahami. Tento systém se vyznačuje rychlou a jednoduchou montáží a perfektním technickým zpracováním.

Trubkové lešení LEKO tvoří trubky 2, 4 a 6m, nastavovací spojky, upínací spojky a nánožky. 
K trubkovému lešení se dodávají dřevěné lešenářské podlážky:

V125
125cm x 50cm x 2,5cm

 

 

lešení LESENI.CZ 65
lze použít s Rux 65

lešení LESENI.CZ 70
lze  použít s Plettac SL 70, SL 100  

lešení LESENI.CZ B70
lze použít s Thyssen Hummbeck – BOSTA  

lešení LESENI.CZ 73
lze použít s Alfix/ Layher/ MJ 73

  

 
Neváhejte nás kontaktovat. Rychle a ochotně poradíme, poskytneme potřebné informace nebo vypracujeme konkrétní nabídku dle Vašeho požadavku. Jsme tu pro Vás 365 dní v roce. 
BROKAPA spol. s r.o., K Varadovu 251, 252 03 Řitka, Prodej lešení: + 420 777 756 646, Pronájem lešení + 420 737 767 625, info@brokapa.cz || Pronájem lešení - Facebook Brokapa


Podlahy Tisk Dřevěné podlahy Webdesign Veterina Praha Koupalište Praha Kobylisy Grafické práce WWW stránky Grafika a design www stránek Eshop, SEO, Optimalizace Pohledové stěrky PanDOMO Živohošť Malování pokojů