BROKAPA spol. s r.o.

lešeni Rodinná firma BROKAPA je tu pro Vás.

Pronajímáme trubkové lešení LEKO a rámového lešení značky LESENICZ. Hlavním místem působnosti naší půjčovny je Praha a Středočeský kraj. Poskytujeme kompletní lešenářský servis /montáž, demontáž, doprava a revize/. Servis začíná vypracováním předběžné nabídky, pokračuje vlastním jednáním s technikem na dané stavbě. Po vypracování konkrétní nabídky a podepsání smlouvy Vám lešení dovezeme na stavbu, kde je provedena jeho montáž pravidelně školenými lešenáři. Během vlastního pronájmu jsou prováděny předepsané technické revize. Po ukončení nájmu je lešení demontováno a odvezeno zpět. 

Prodáváme nové trubkové lešení LEKO a rámové lešení značky LESENICZ. U nás si můžete koupit nejen celé sady lešení /50m2, 100m2, 200m2, 400m2,.../, ale i jednotlivé komponenty včetně lešenářských podlážek /V 125/ . Rádi  poskytneme veškeré informace, včetně osobní konzultace našeho specialisty. 

Vykupujeme a prodáváme použité trubkové lešení. Před prodejem všechny části lešení prochází důkladnou kontrolou, opravou a údržbou. V případě, že není pro Vás výhodný pronájem /např. delší doba stavby, apod./ můžete si od nás trubkové lešení koupit a po skončení stavby ho od Vás vykoupíme zpět. 

Naše společnost se při své činnosti řídí všemi platnými technickými a bezpečnostími předpisy.
 
Neváhejte nás kontaktovat. Vždy rychle a ochotně poradíme, poskytneme potřebné informace nebo vypracujeme konkrétní nabídku dle Vašeho požadavku. Nabízíme přátelský, individuální přístup. BROKAPA je tradiční, česká rodinná firma, která je tu pro Vás 365 dní v roce.
 
Těšíme se na spolupráci. 
 
BROKAPA spol. s r.o.
 
BROKAPA spol. s r.o., K Varadovu 251, 252 03 Řitka, Prodej lešení: + 420 777 756 646, Pronájem lešení + 420 737 767 625, info@brokapa.cz || Pronájem lešení - Facebook Brokapa


Podlahy Tisk Dřevěné podlahy Webdesign Veterina Praha Koupalište Praha Kobylisy Grafické práce WWW stránky Grafika a design www stránek Eshop, SEO, Optimalizace Pohledové stěrky PanDOMO Živohošť Malování pokojů