Informace o zpracování osobních údajů

Tento dokument Vás informuje o tom, jakým způsobem jsou zpracovávány osobní údaje ve firmě

1.    Ze zákona 563/1991 sb. O účetnictví a zákona 235/2004 sb. O dani z přidané hodnoty
zpracováváme Vaše identifikační údaje pro účely účetnictví a zpracování DPH (jedná se o jméno, příjmení, název firmy, dodatek, adresa, sídlo firmy, IČO a DIČ). S vaším souhlasem dále zpracováváme datum narození, kontaktní údaje (telefonní a faxové číslo, e-mail, adresy na sociálních sítích jako např. skype, facebook, icq, twitter apod.), informace z telefonních hovorů, SMS, MMS a z jiné komunikace.

2.    Informace od Vás ověřujeme ve veřejně dostupných rejstřících státní správy (ARES, justice, plátci DPH, Registr ekonomických subjektů, Insolvenční rejstřík a další) za účelem ověření správnosti Vámi poskytnutých údajů.

3.    Tyto údaje využíváme při zajišťování zboží a služeb pro Vás, pro vystavování účetních, daňových a jiných dokladů. Dále údaje využíváme pro informování Vás o stavu dodávek a o dostupnosti našich služeb a zboží. Také je využíváme za účelem zasílání informací o akčních nabídkách a pořádaných akcí.

4.    Údaje o Vás zpracováváme ručně v účetním a prodejním systému a při vedení účetnictví podle platných zákonů. S údaji o Vás pracuji zaměstnanci firmy zajišťující přímý prodej, zásilkový prodej a ostatní pracovníci zpracovávají účetnictví.

5.    V případě zasílání zásilek na Vaši adresu předáváme údaje o Vás v nezbytném rozsahu pro správné doručení zásilky spedičním firmám, které pro nás tyto služby zajišťují (PPL, Česká pošta, Toptrans, GLS a další).

6.    Údaje o Vás v žádném případě bez vašeho souhlasu neposkytujeme třetím osobám.

7.    V případě, že nebudete souhlasit s poskytnutím výše uvedených údajů, může se stát, že Vám nebudeme moci některé služby poskytnout nebo je budeme poskytovat s menším komfortem.

      Tato informace je platná ke dni 25.5.2018. Aktuální znění Informace o zpracování osobních údajů je vystaveno na webových stránkách společnosti www.brokapa.cz a na provozovně společnosti.

BROKAPA spol. s r.o., K Varadovu 251, 252 03 Řitka, Prodej lešení: + 420 777 756 646, Pronájem lešení + 420 737 767 625, info@brokapa.cz || Pronájem lešení - Facebook Brokapa


Podlahy Tisk Dřevěné podlahy Webdesign Veterina Praha Koupalište Praha Kobylisy Grafické práce WWW stránky Grafika a design www stránek Eshop, SEO, Optimalizace Pohledové stěrky PanDOMO Živohošť Malování pokojů